Reference klientů shrnují jejich zkušenosti ze spolupráce s advokátní kanceláří. Pevně věřím tomu, že hodnoty kanceláře jsou potvrzeny a budou potvrzovány zkušenostmi klientů uvedenými v jejich referencích.

Pokud jde o realizované projekty z hlediska oborů naší specializace a oborů našich klientů, lze (typově a obecně) zmínit následující čtěte více

Reference č. 21

Ráda bych touto cestou poděkovala, panu doktorovi Novotnému.

A to, za   tříleté období v jeho zastoupeni.

Zastupoval mě v komplikovaném a náročném rozvodovém řízení.

Nabídl mi dokonce i osobní účast , když musela být přivolána policie.

Současně mě zastupoval  i ve sporu, se zaměstnavatelem. Dostavil se  osobně na mé pracoviště, kde  dohodl přijatelné  podmínky.

Dále mi velice pomohl s pronájmem nemovitosti.

Odepisoval na emaily i  o víkendu, ve večerních hodinách a dokonce i ze své dovolené.

Po lidské stránce se na mě zapůsobil jako slušný a férový člověk. 

Po pracovní stránce, jako dokonalý profesionál. 

Vždy jsem jednala přímo s ním.  Neodkazoval mě na koncipienty. To bylo pro mě zásadní.

Neztrácela jsem čas ani peníze. Jednání bylo vždy efektivní.

Pan doktor zůstane i nadále naším, rodinným právníkem.

S předešlými právníky jsem často hovořila,  přes  již zmiňované  koncipienty. Právníci  byly bud  nedostupní, nebo zaneprázdnění. Koncipienti komunikovali všeobecně, neutrálně .Bylo to spíše,,přátelské popovídání,, .Za které mi samozřejmě přišla faktura. 

Takzvaně ,,lidový právníci,, věci natahovali, tápali, takže ve výsledku, jsem neušetřila.

Mediálně známí právní právník, se dohodl s protistranou. A ve vlastním zájmu mě poškodil.

Proto je nesmírně důležité, koho si zvolíte a dáte mu svoji důvěru.Stejně jako Vy, i já tápala a četla reference.

Budu nesmírně ráda, pokud tímto někomu pomůžu. Velmi jsem se bála výběru, po předchozích  negativních zkušenostech.

Všem přeji dobrou volbu. A uspokojivý výsledek. 

Panu doktorovi děkuji.A přeji, mnoho dalších pracovních úspěchu.

Se srdečným pozdravem.

S.Č. 13.1.2020


Reference č. 20

Já moc děkuji, jsem ráda že jsem Vás našla :-)

děkuji vám strašně moc, tohle se vám stoprocentně povedlo ... jsem vám neskonale vděčná za vaši práci, kéž by všichni ke svému ,,povolání´´ nebo ,,profesi´´ přistupovali jako vy. 

S přáním krásného dne

Krásný den L.Š. 8.3.2019 + 20.3.2019


Reference č. 19

Vážený pane doktore, 

stále tomu nemohu uvěřit a ještě jednou Vám z celého srdce velmi děkuji. 

Také Vám děkuji za odkaz na novináře, ale zatím je to vše pro mě velmi čerstvé .. moc ráda bych se samozřejmě o všem dále radila nejdříve s Vámi. 

Je naprosto neuvěřitelné co všechno jste dokázal. Je to naše společně velké vítěztví.  

Vy jste ten nejlepší právník !!!

N.V. 18.1.2019


Reference č. 18

Dobré ráno pane Novotný,

Teď si znovu pročítám rozhodnutí a chtěla bych Vám ještě jednou MOC PODĚKOVAT. Pomáháte nám najít v životě klid a začít žít život normální s běžnými starostmi. DĚKUJEME.

Manželé Ř., 28.9.2018


Reference č. 17

Vážený pane doktore,

Dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkoval za Vaši pomoc při koupi bytu.

Zejména díky za super rychlou a bezchybnou přípravu smluv, rady po telefonu bez ohledu na denní dobu a hlavně bezednou studnu Vašich odborných znalostí.

Vřele Vás budu dále doporučovat a budu-li sám v budoucnu potřebovat právní pomoc, určitě se na Vás opět obrátím.

S pozdravem,

R.S. 22.5.2018
Reference č. 16

Dobré ráno,

jsem nadšená, jak jste se do toho opřel a jsem velice spokojená, s Vaším dosavadním výkonem, co se mého problému týče.

Věřím, že to vše dopadne dobře a spravedlivě, tzn. na naší straně!

Zatím moc děkuji

J.Š. 10.8.2017
Reference č. 15

Děkuji za Váš čas, práci a snahu.. Ráda bych Vás měla jako rodinného právníka ,který nás zná a pomůže i časem dětem v různých záležitostech. S pozdravem S.Č. 28.6.2017


Reference č. 14

Velmi Vám děkujeme, pane Novotný. Ujal jste se právního případu, který nebyl vůbec jednoduchý, byl to smutný lidský příběh. Velmi rychle jste se dokázal zorientovat a vše přesně zargumentovat. Vy jste do věci vložil srdce a spolu s panem soudcem jste nám vrátili naději, že pravidla morálky ještě existují .  M+J+N 3.1.2017
Reference č. 13

Vážený pane doktore,

společně s manželkou a dcerou také velmi děkujeme za výbornou spolupráci, za Váš vysoce profesionální a současně lidsky velmi příjemný přístup k řešení našich problémů. Díky Vám můžeme úspěšně uzavřít podstatnou část naší životní kapitoly.

S pozdravem

P.J., 3.10.2016
Reference č. 12

Petře, moc děkuji za perfektní servis, který mi již několik let poskytujete v oblasti obchodního práva a všech souvisejících náležitostí. Jsem z Vašich služeb nadšený, protože mi stále vycházíte vstříc v mých, někdy i velmi specifických požadavcích. Velmi si vážím i všech rad, které jste mi udělil při přejmenování společnosti tak, aby vše v rámci obchodního rejstříku prošlo hladce a k datu, které jsem si přál. Těším se na další spolupráci.

 

Ing. Jiří Čumpelík, jednatel společnosti ECODrive Plus, s.r.o., 18.5.2016
Reference č. 11

“Na pana JUDr. Petra Novotného jsem se obrátila v době rozvodu manželství a následného vypořádání SJM. Situace se mi původně zdála, vzhledem k vznětlivé povaze bývalého manžela, jako neřešitelná. Díky panu JUDr. Novotnému jsem našla odvahu nejen k rozvodu samotnému, ale i k vypořádání SJM. Dostávala se mi jak odborná právní podpora, tak i psychická. Pan doktor pracoval rychle, vždy vyšel vstříc mým časovým nárokům, samozřejmostí byly konzultace po telefonu i v době pracovního volna, rovněž i elektronickou poštou. Celá záležitost dopadla výborně. Velmi děkuji panu JUDr. Novotnému i Mgr. Mileně Kuttové. Advokátní kancelář Advokát 21 doporučuji pro vše výše zmiňované i pro lidský přístup celého týmu ke klientovi."

 

Přeji Vám mnoho úspěchů a ještě jednou velice děkuji!!!!

24.4.2016 L.T.
Reference č. 10

Pan JUDr. Petr Novotný přebíral můj soudní spor týkající se vydědění po "prohraném prvním kole". Velmi oceňuji, jak rychle se v problematice zorientoval a byl tedy okamžitě schopen vypracovat skvělé zdůvodnění odvolání proti rozsudku okresního soudu, na základě kterého následně u odvolacího soudu spor vyhrál.

Absolutně souhlasím s tvrzením, že JUDr. Petr Novotný je mimořádně schopný, korektní a pečlivý advokát se vzácně lidským přístupem ke klientovi jako k člověku, kterému pomáhá zajistit jeho práva. Obrovská úleva, že takoví lidé ještě existují.

Ještě jednou velký dík!

P.J., v Praze, dne 25. 10. 2014


Reference č. 9

Dobrý den, pane doktore,

napsal jste to moc hezky a výstižně. Nepozměnil bych ve Vaší odpovědi ani písmenko. Jsem tedy zvědav, jak zareagují.

I za Váš výklad situace jsem velmi vděčný. Pozorně jsem jej pročetl a počítám, že se k němu budu vracet, kdykoliv podlehnu panice.

Tedy opět moc děkuji a přeji krásný den

V.K. 24.7.2014
Reference č. 8

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za výborne odvedenú prácu a skvelý prístup - bolo mi potešením s Vami spolupracovať.  Oceňujem veľkú profesionalitu, individuálny a ľudský postoj k danej problematike, citlivé vnímanie relevantných súvislostí, ako aj rýchlu prípravu, precízne spracovanie všetkých dokumentov a správne smerovanie.

I.H. 5.7.2014
Reference č. 7

Služby AK Advokát 21 byly v mém případě profesionální, flexibilní - nelze jinak, než hodnotit velmi kladně.

M.U. 25.6.2014


Reference č. 6

Na JUDr. Petra Novotného jsem se obrátila s požadavkem na kompletní přepracování stanov bytového družstva "na poslední chvíli" a v době, kdy měl zaplněné termíny. Přesto si našel čas na vypracování, konzultace a veškeré revize a velmi flexibilně se přizpůsobil mým časovým nárokům. Spolupráce byla velmi rychlá, profesionální a zároveň milá. Tento přístup velmi oceňuji, je plně orientován na klienta. Jako velikou výhodu jsem v naší záležitosti považovala celé řešení "on-line", což mi při plném zaměstnaneckém vytížení velmi ulehčilo situaci. S panem doktorem budu ráda spolupracovat i v budoucnu.

K.J., bytové družsvo Praha 6, 6.6.2014
Reference č. 5

Oceňuji celý tým Advokátní kanceláře Advokát21, zejména majitele kanceláře JUDr. Petra Novotného. Moje rodina využívá služeb
této kanceláře již několik let k naprosté spokojenosti, hlavně v oblasti nemovitostí, rodinného a dědického práva.

Zejména oceňuji přístup JUDr. Petra Novotného, který šetří můj čas a peníze tím, že hledá nejefektivnější přístup k řešení
problematiky, se kterou k němu já jako klient přicházím.

JUDr. Petr Novotný je mimořádně schopný, korektní a pečlivý advokát s vzácně lidským přístupem ke klientovi jako
k člověku, kterému pomáhá zajistit jeho práva.

Děkuji panu doktorovi za profesionální advokátní služby a jsem si jista, že jsem si vybrala toho nejlepšího právníka.

Š. A. 31. 5. 2013


Reference č. 4

Moc pěkné, děkujeme. Styl Vašeho právního zastupování je obdivuhodný, nedá se srovnat s minulými službami dřívějšího zastoupení. Jsem rád, že se majitele podařilo přesvědčit k volbě Vaší kanceláře.  

D.P. 30.11.2012


Reference č. 3

Pan JUDr. Petr Novotný vyřešil velice úspěšně složitou finanční situaci způsobenou uzavřením nebankovních půjček, kterou jsme již považovali za zcela bezvýchodnou.Jím navržená řešení dané situace byla vždy dovedena do úspěšného konce. To vše za vysokého pracovního nasazení, velké ochoty, vstřícnosti a hlavně vysoké právní odbornosti. Velice jsme ocenili možnost operativního řešení problémů bez časového omezení prostřednictvím elektronické komunikace. Díky této možnosti nehraheje vzdálenost klienta žádnou roli. Tato situace nás dovedla k poznání, že investice do právní pomoci poskytnuté odborně zdatným právníkem, není v žádném případě investicí zbytečnou. A takovýmto právníkem a navíc s velice příjemným a prátelským přístupem JUDr. Petr Novotný právě je.

V.B. 11.12.2012


Reference č. 2

"S advokátní kanceláří Advokát21, jmenovitě s panem doktorem Novotným, jsem navázala spolupráci na jaře 2009 ohledně vymožení pohledávky v řádu několika stovek tisíců Kč. Daná záležitost by měla být vyřešena v průběhu jara 2012 exekucí majetku žalované společnosti.

Pan doktor předvedl profesionální ukázku advokátní práce jednak směrem k mé osobě, tj. jeho klientovi, a to precizní formulací daného problému, doporučením nejvhodnějšího postupu a nakonec přátelským upozorňováním, že „stále“ čeká na podepsaní a dodání nezbytných dokumentů k zahájení a pokračování řízení.

A také k protistraně, kterou představovali investoři, poté Městský soud a jako poslední instance exekutor, a to sledováním termínů, zasílám upomínek o nedodržování zákonných lhůt apod.

Tímto děkuji panu doktorovi za úžasnou ukázku skvěle zvládnutého advokátního řemesla, kterým vyřešil můj případ k mé plné spokojenosti."

20.3.2012 E.D., Praha


Reference č. 1

“ Petr odvedl výjímečnou práci při poskytování právních služeb, včetně služeb spojených se zajišťováním úschovy,a to vše v souvislosti s převodem nemovitostí v České republice. Petr mi rovněž zajišťoval potřebné překlady a právní poradenství, čímž mi pomohl vypořádat se s právními a jazykovými překážkami, se kterými jsem byl v průběhu celé transakce konfrontován. Předcházel všem rizikům, resp. se s těmito riziky vždy vypořádal a veškeré nejasnosti mi vždy byl schopen vyjasnit prostřednictvím emailové komunikace krok za krokem, a to díky své perfektní angličtině. Jeho práce byla precizní a náklady s ní spojené byly po celou dobu spolupráce předvídatelné. Jeho emailová komunikace se mnou a s ostatními zúčastněnými stranami byla perfektně organizovaná. Díky jeho další práci a jeho právnímu poradenství v oblasti evropských předpisů, vládních předpisů a komunikaci se správními úřady, proběhl převod nemovitosti bez problému. ”

June 29, 2011, D.K., Nizozemí